Infolex Webshop

Hecht FŰNYÍRÓ MECHANIKUS (HECHT504)

A termék jelenleg nem rendelhető!

Szállítási információkFizetési feltételek


Gyártó: HECHT
Garancia: 1 év
Cikkszám: IX194599

A HECHT 504 mechanikus fűnyírót minőségi fém burkolattal láttuk el. A fűnyíró 5 db, 2 mm vastag acél késsel van ellátva, a vágási magassága 17 és 43 mm között állítható, és munkaszélessége 40 cm. A minőségi és jól beállított erőátvitelnek köszönhetően könnyű a használata, minimális ellenállással. Ezért a 8,8 kg súlyának köszönhetően egyszerűen és könnyen tudja ápolni a pázsitját. Annak köszönhetően, hogy a fűnyíróban nincs semmilyen motor, bárhol tudja használni, energiaforrás nélkül, így karbantartása és kezelése is nagyon egyszerű, és garantált a hosszú élettartama. A fűnyíró tartozéka még a 15 literes gyűjtőkosár. A könnyen össze- és szétszerelhető fogantyút is értékelni fogja szállításkor és tároláskor.
Ha valóban tökéletes pázsitot szeretne, azt főképp ezzel a mechanikus fűnyíróval tudja elérni. Ezt bizonyítja az is, hogy Angliában szinte csak az ilyen típusú fűnyírót használják, és a golfpályák karbantartása is elképzelhetetlen nélküle. A forgókéses fűnyírók a kések nagy sebességének köszönhetően nyírja a füvet, aminek tetejét kirojtozza, és a sokktól a fű teteje elsárgulhat vagy elszáradhat. Ezzel ellentétben ez a fűnyíró úgy nyírja el a fű tetejét, mint az olló. A vágása tökéletesen egyenes, így lehet elérni a tökéletes angol gyep hatást.

A termék előnyei

  • A speciálisan kialakított kések biztosítják a gyep hatékony nyírását
  • Kisebb területeken való csendes és könnyű fűnyírás
  • Minimális karbantartás
  • Fém alváz
  • Beállítható vágómagasság
  • Fűgyűjtő kosár

Paraméterek

  • munkaszélesség 40 cm
  • tömeg 8,8 kg
  • vágási magasság 17 - 43 mm
  • fémházas igen
  • gyűjtőkosár 15 l
  • kés vastagsága 2 mm
  • kések száma 5



FOGYASZTÓI GARANCIA:

A fogyasztói szerződés keretében, bruttó eladási árhoz igazodva, az egyes tartós fogyasztási cikkekre vonatkozó kötelező jótállásról szóló 151/2003. (IX. 22.) Korm. rendelet alapján a jótállás időtartama:
a) 10 000 forintot elérő, de 250 000 forintot meg nem haladó eladási ár esetén két év,
b) 250 000 forint eladási ár felett három év.
10.000 forintot el nem érő áru fogyasztási cikkre nincs jótállási kötelezettség.

Fentiektől eltérően a gyártó többletkötelezettséget vállalhat a jótállási időtartam vonatkozásában.
Fogyasztó csak természetes személy lehet. Cég vagy bármilyen más szervezet nem minősül fogyasztónak.

Hasonló termékek