Gembird 750W 80+ Bronze CCC-PSUBRONZE-750W
Állapot: rendelhető (5-8 nap)
Szállítási információkFizetési feltételek
Gyártó: GEMBIRD
Garancia: 2 év
Cikkszám: IX294055
750W, 12cm, Aktív PFC
  • Ventillátor mérete: 12 cm
  • PFC: Aktív PFC
  • Teljesítmény: 750 W
  • ATX3.0:
  • ATX 3.1:
FOGYASZTÓI GARANCIA:
a) 10 000 forintot elérő, de 250 000 forintot meg nem haladó eladási ár esetén két év,
b) 250 000 forint eladási ár felett három év.
10.000 forintot el nem érő áru fogyasztási cikkre nincs jótállási kötelezettség.
Fentiektől eltérően a gyártó többletkötelezettséget vállalhat a jótállási időtartam vonatkozásában.
Fogyasztó csak természetes személy lehet. Cég vagy bármilyen más szervezet nem minősül fogyasztónak.
Hasonló termékek
TÁP DeepCool 550W - 80+ Bronze - R-PK550D-FA0B-EU
Állapot: rendelhető (5-8 nap)
Ventillátor mérete: 12 cm | PFC: Aktív PFC | Teljesítmény: 550 W
Nettó
Bruttó
Cooler Master 550W 80+ Bronze MWE V3
Nettó
Bruttó
Ventillátor mérete: 12 cm | PFC: Aktív PFC | Teljesítmény: 750 W
Enermax 650W 80+ Maxpro IV
Enermax 650W 80+ Maxpro IV
Ventillátor mérete: 12 cm | PFC: Aktív PFC | ATX3.0: Nem
GIGABYTE Tápegység 650W 80+ Silver
Ventillátor mérete: 12 cm | PFC: Aktív PFC | Teljesítmény: 650 W
Gamdias 750W 80+ Silver Helios M2-750B
TÁP Zalman 700W - ZM700-LX3
TÁP Zalman 700W - ZM700-LX3
Ventillátor mérete: 12 cm | PFC: Aktív PFC | Teljesítmény: 700 W
Endorfy 500W 80+ Bronze Vero L5
Ventillátor mérete: 12 cm | PFC: Aktív PFC | Teljesítmény: 500 W
FSP 250W 85+ FSP250-50FEB tápegység (FSP250-50FEB)
Ventillátor mérete: 12 cm | PFC: Aktív PFC | Teljesítmény: 250 W